USMERNENIE PRE MLÁDEŽ HC PREŠOV n.o. POČAS FINÁLOVÝCH ZÁPASOV .

hc po logo-01

Usporiadateľom zápasov A mužstva boli vydané pre náš klub, tieto nariadenia.

1.zápas – štvrtok 18.4.2024 začiatok zápasu 17:30 hod.

Hráči, tréneri, vedúci mužstiev sa zhromaždia pri služobnom vchode do 17:00 hod. Následne budú osoby vpúšťané do priestorov zimného štadióna cez vchod od strojovne, v hale pri ventilátore. Pri vstupe budú osoby kontrolované pracovníkom SBS podľa priloženého menného zoznamu. Sektor D2 vpravo od výjazdu rolby je určený na sedenie, pre mládež. UPOZORNENIE: Kto sa nedostaví na stretnutie v určenom termíne, nebude dodatočne vpustený do haly a bude si musieť kúpiť lístok.

2.zápas – piatok 19.4.2024 začiatok zápasu 18:00 hod.

Hráči, tréneri, vedúci mužstiev sa zhromaždia pri služobnom vchode do 17:30 hod. Následne budú osoby vpúšťané do priestorov zimného štadióna cez vchod od strojovne, v hale pri ventilátore. Pri vstupe budú osoby kontrolované pracovníkom SBS podľa priloženého menného zoznamu. Sektor D2 vpravo od výjazdu rolby je určený na sedenie, pre mládež. UPOZORNENIE: Kto sa nedostaví na stretnutie v určenom termíne, nebude dodatočne vpustený do haly a bude si musieť kúpiť lístok.

HC Prešov n.o.