Juniorku čakajú kľúčové záverečné zápasy

Juniorov HC Prešov čaká najdôležitejší víkend doterajšieho priebehu sezóny. Naši chlapci odohrajú dvojzápas s HK Spišská Nová Ves, ktorý rozhodne o ich postupe do nadstavbovej časti v boji o baráž o postup do extraligy juniorov. Juniori si v doterajšom priebehu sezóny počínali veľmi dobre. Momentálne sa so ziskom 63 bodov nachádzajú na druhom mieste Skupiny Východ, ktorú čakajú posledné dva zápasy základnej časti. Chlapcov tak čakajú posledné dva duely a ešte k tomu s tabuľkovým susedom zo Spišskej Novej Vsi. Situácia v tabuľke je jasná, druhý Prešov a tretiu Spišskú Novú Ves delia tri body, čo znamená, že v nasledujúcom dvojzápase práve s týmto súperom potrebujeme získať aspoň tri body. Keď sa nám to podarí, zahráme si nadstavbovú časť, v ktorej vyzveme najlepších prvoligových juniorov z celého Slovenska. Prvý zápas čaká Prešov v sobotu, 21. januára, o 15:00 hod. na ľade Spišiakov; druhý v nedeľu, o 11:20 hod. na domácom ľade.